Yusuf'la ya bir hoşgeldin yok mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yusuf'la

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2
Puanı
4
Merhaba arkadaşlar çoğunuzu tanıyorum ben @Starcık ım aslında . Şifremi kaybedince(unutunca hem) yeni bir hesap kurayım dedim. Hepinizi çok seviyorum benim canım abilerim ablalarm ve arkadaşlarım .. Bu arada Gönül kahvesini yazmaya devam edicem ama artık @Yusuf'la adıyla. Gönül kahvesı yeni bölümüyle bazı cuma günleri Fav10'da. ...:bhr:;)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,811
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Öyle dur yeni hesap kurayım yok. :) Eski hesabının şifresini unuttuysan gönderelim ama daha bugün forumdaydın o nedenle çok inandırıcı gelmedi? :)

Yusuf'la

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2
Puanı
4
Öyle dur yeni hesap kurayım yok. :) Eski hesabının şifresini unuttuysan gönderelim ama daha bugün forumdaydın o nedenle çok inandırıcı gelmedi? :)
Ya ozan abi niye inanmıyon

Ya bak şimdi noldu biliyon mu abi ben şifremi zaten bilmiyodum arkadaşım ben fav10 a çok girmiyim diye o tek yazıyordu şifreyi. Sonra ben şifreyi kaydettim ama girmiyodum.sonra bugün geçmişi silerken kayıtlı şifreleri de şile tiklamısım . Sonra arkadaşımı aradım şifreyi sordum bana unuttum dedi olay bu yanii

Şifremi sen biliyorsan bana özelden at abi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,596
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bence unutmucak bir şifre ben bile unuturum diye kaç tane Hotmail şifremi unuttum olur öyle olaylar dizimedya 2 yıl sonra unıut o şifreyi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,525
Puanı
1,060
Ya ozan abi niye inanmıyon

Ya bak şimdi noldu biliyon mu abi ben şifremi zaten bilmiyodum arkadaşım ben fav10 a çok girmiyim diye o tek yazıyordu şifreyi. Sonra ben şifreyi kaydettim ama girmiyodum.sonra bugün geçmişi silerken kayıtlı şifreleri de şile tiklamısım . Sonra arkadaşımı aradım şifreyi sordum bana unuttum dedi olay bu yanii

Şifremi sen biliyorsan bana özelden at abi

ablam bendede olmuştu @OzaN adminim halletti sağolsun adminim şifre versin sana
yeniden gir önceki hesabına:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...