Fav10’da Merak Ettiğimiz Özellikler - Danışma & Tartışma Konusu

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,439
Puanı
1,060
bu mesajından dolayı baron son mesajını sildi, küstürdün galiba yine :A
Çekiştirmeyiz tamam :A

Bu arada aşağıda gösterilen ss’de alıntının yanındaki oklarla basınca orijinal mesajlara gidilir (biraz konun amacıda yer alsın mesajda :A )
@Angelica sen genelde ne diyorsunuz diye soruyorsun, mesajlarda oklara basa basa mevzulara hakim olursun, geçenki göbekli adam mevzusu gibi :A

Ekli dosyayı görüntüle 123479
Sana serbest canım. :A Sen bana yo yo ma dan yadigarsın. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,127
Puanı
1,060

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,439
Puanı
1,060
Doğrudur. Böyle yine bir konuda yazmıştım ama kime hangi ortamda hatırlamıyorum :A
------

Sanki yo yo ma’nın vesilesi ile tanıştık. O hayatımızda yokkken senle iletişimimiz vardı :A
Evet ama onla voltanı oluşturuyorduk. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,127
Puanı
1,060
Olurda panel sönük görünüyorsa gif veya smile hiç birini açamıyorsak bunun sebebi o son kısımdaki 3 noktadaki
[ ] bu kareye yanlışlıkla tıklamış olmamız. Buna yeniden tıkladığınızda normale döner.
Örnek:
IMG_7949.jpeg

Tıklanınca:
IMG_7950.jpeg

------

@TursilMatik burdada forum hakkında bilmen gereken pratik bilgiler var ve merak ettiklerini sorabilirsin yardımcı oluruz :A

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,127
Puanı
1,060
Evet bir özelliği daha açıklayayım, @Angelica ve bir çok üyenin bilmediği bir özellik.
Birini gözardı ettiğimizde yani yok say tuşuna tıkladığımızda bu kişi sizin mesajları görmeye devam edecektir. Bu özellik sadece sizin onu görmemenizi sağlar.

Takip etme olayının en büyük özelliğide profilinizi başkalarına kapatmak istediğinizde sadece takip ettiklerinizin görmesini sağlaya bilirsiniz. Tabi bu gizlilik özellikleri yöneticilere işlemiyor ve yöneticileri yok sayma şansınız yok.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,394
Puanı
1,060
Evet bir özelliği daha açıklayayım, @Angelica ve bir çok üyenin bilmediği bir özellik.
Birini gözardı ettiğimizde yani yok say tuşuna tıkladığımızda bu kişi sizin mesajları görmeye devam edecektir. Bu özellik sadece sizin onu görmemenizi sağlar.

Takip etme olayının en büyük özelliğide profilinizi başkalarına kapatmak istediğinizde sadece takip ettiklerinizin görmesini sağlaya bilirsiniz. Tabi bu gizlilik özellikleri yöneticilere işlemiyor ve yöneticileri yok sayma şansınız yok.
İlk kısmı bilmiyordum ikinci kısmı biliyorum da

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,127
Puanı
1,060
@Hobbit sana buradan tekrardan hatırlatayım. Unutursan gelip buradan bakarsın.
IMG_8164.jpeg
IMG_8165.jpeg

Panelde şu göz işaretini tıkla sonrada devam et butonuna bas şu kod belirir. Yazıyı arasına ekleyeceksin.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,459
Puanı
280
  • Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,127
Puanı
1,060
Ben maskeli olana tıklamıştım. Hatırlatma için teşekkürler 🙏
[SPOI LER]

[/SP OILER ]

Yazı yok oluyormuş Boşluk koydum aralarına. Birleştirince Spoi oluyor arasına yazınca. Aslında o maskede işe yarıyor. O da buzluyor.

Böyle oluyor yazı

• Beğendim
Reactions: Hobbit