Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır Aynı Panelde Buluştu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,033
Puanı
1,061
GMLe4a1XkAAAAFs.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi Ömer'in başrol oyuncuları aynı etkinlikte buluştu.

Boğaziçi Üniversitesi'nde 2. kez gerçekleşen "Boğaziçi Medya Fest" etkinliğinin konukları arasında Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır da yer aldı. Oyunculuğa nasıl başladıkları, proje seçiminde nelere dikkat ettikleri, zorluklara karşı nasıl davrandıklarını, 'Ömer'in kendileri için ifade ettiği önemi ve daha fazlasını konuklar önünde yanıtlayan ikili, izleyicilerden de bolca alkış aldı.

Meraklıları için söz konusu panel:

• Harika
Reactions: SafNac and Dante

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
403
Puanı
104
cok tesekkurler sevgili aserat .

pazar gunu,gunduz keyifle kahve mi yudumlarken izleyecegim.

:ok:

• Beğendim
Reactions: SafNac

SafNac

Üye
Reaksiyon puanı
223
Puanı
54
Screenshot_20240427_155834_Instagram.jpg

Böyle bir dizi partnerliği uyumu yok yahu 🥰
Kimyası bir başka #ÖmGam 'ın 😍

Yanlış ellerin kaleminde harcandılar malesef 😢

Son düzenleme:
  • Aynen
Reactions: Dante

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
403
Puanı
104
boyle bir uyumu dolu dolu izleyemedik. yazik oldu resmen.
<< gerci , yeni sezon baslarin da hissetmistim boyle olacagini.
.

bu arada,
soyleyisi tam zamaninda geldi bence. :)
ekran da eskisi gibi beyaz show vs olsaydi , katilmalarini isteyecegim ilk ikili kendileri olurdu. cok da guzel olurdu . . .

@SafNac foto harika gozukuyor. tskler.

keske bir filmde beraber oynasalar yaa :bhr: @xemrexxx ,
@SafNac , @serhatt

• Beğendim
Reactions: SafNac and xemrexxx

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,033
Puanı
1,061
Panele katılanlardan biri de bendim (konudaki fotoğrafı da ben çektim) ve hem kendilerini hem de aralarındaki uyumu ve sinerjiyi canlı canlı görebilmek harikaydı. Doğallıkları, sürekli birbirlerine takılıp gülüşmeleri, Selahattin Paşalı'nın dizinin bozulaan senaryosuna sürekli geçirmesi, salonda herkesin içinde hayranlıklarını dile getiren izleyiciler derken çok keyifli anlar yaşandı. :Z Umarım dijital, tiyatro veya sinemada ikinci partnerliklerini de kısa zamanda görürüz. :bhr:

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Dante and SafNac

SafNac

Üye
Reaksiyon puanı
223
Puanı
54
  • Beğendim
Reactions: Dante and Aserat

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
403
Puanı
104
Panele katılanlardan biri de bendim (konudaki fotoğrafı da ben çektim) ve hem kendilerini hem de aralarındaki uyumu ve sinerjiyi canlı canlı görebilmek harikaydı. Doğallıkları, sürekli birbirlerine takılıp gülüşmeleri, Selahattin Paşalı'nın dizinin bozulaan senaryosuna sürekli geçirmesi, salonda herkesin içinde hayranlıklarını dile getiren izleyiciler derken çok keyifli anlar yaşandı. :Z Umarım dijital, tiyatro veya sinemada ikinci partnerliklerini de kısa zamanda görürüz. :bhr:

ilk mesajinin uzerine - bu tarz detaysal gorusun nokta atisi oldu. tesekkurler . :bhr:

ozellikle tanidiklardan ogrendigim , gokce'yi ist cadde vs den gorenler - herkes'in hem fikir oldugu nokta ; fazla dogal,sicak ve samimi, gorundugu gibi bir insan oldugu yonunde . bende bu goruse katiliyorum. ayni seyi binnur kaya icin de diyordu cevrem den denk gelenler, buna da katilirim .
<< diger benzer dogal vibe ve sicakligi aldiklarim >>
aslihan guner, ozge ozpirincci .

:bhr:

@SafNac mutlaka olmalilar. benim beklentim film.
dizi olarak ise. - digital de isterim .

• Aynen
Reactions: SafNac

SafNac

Üye
Reaksiyon puanı
223
Puanı
54
ozellikle tanidiklardan ogrendigim , gokce'yi ist cadde vs den gorenler - herkes'in hem fikir oldugu nokta ; fazla dogal,sicak ve samimi, gorundugu gibi bir insan oldugu yonunde . bende bu goruse katiliyorum.

Biraz yukarıdaki konudan sapmış gibi olacağım ama yine de yazmak istedim ;

Gökçe Bahadır oyunculuğa adım attığı Hayat Bilgisi'nden bu yana kariyerini çok iyi yönetti.

Özellikle Yaprak Dökümü'ndeki zirveye çıkışından sonra kalitesini, karakterini ve duruşunu hiç bozmadan yıllardır sektörde bir yıldız gibi parlamaya devam ediyor.

Oyunculuğunu ve kişiliğini çok beğeniyorum. Netflix'in Kulüp dizisindeki performansı benim favorim.

Her daim sıcakkanlı, doğal ve samimi olduğu her hâlinden belli oluyor zaten. Tüm projelerinde çalışma arkadaşlarıyla çok iyi anlaşmayı ve uyumlu bir enerji yakalamayı başarıyor. Aurası çok yüksek birisi.

Selahattin Paşalı ile birlikte, Ömer dizisindeki karakterlerinin yaş farkı konusunun hiçbir öneminin olmadığını seyirciye çok güzel yansıttılar. Müthiş bir dizi çifti oldular.

Her ikisini de ama özellikle Gökçe Bahadır'ı daha uzuuun yıllar izlemek dileğiyle.. :love1: